Gizemli Aşık Julia London Laden İldeniz

 gizemli asik julia london laden ildeniz

Gizemli Aşık isimli kitabın yazarı Julia London çevirmeni Laden İldeniz olarak belirtilmiştir. Skandallar yaratan bir kadın ile sırları olan bir erkeğin birleşmesiyle ortaya çıkan tutkulu bir aşk hikâyesi…

Yıllar önce meydana gelen bir skandalın ardından İngiltereden kaçan Sophie Dane, herkese güvenen ve aşkta ihanete uğramış sosyetik kız değildir artık. Dünyevi zevklere sahip Fransız bir dulun refakatçiliğinde tekrar Londraya dönen Sophie, aristokrat Trevor Hamiltonun dikkatini çeker. Fakat Sophienin kalbi, daha önce hiçbir erkeğe hissetmediği şekilde Trevorun esrarengiz kardeşi Calebe bağlanır.

Toplumun dışladığı ve servet avcısı bir sahtekâr olarak bilinen Caleb yurtdışından hasta babasını görmek için geldiğinde, Sophieye diğer erkeklerden daha farklı davranarak onun güvenini kazanır. Fakat beklenmedik olaylar zinciriyle ortalık yine karışır ve iki âşık geçmişten gelen bir skandalla karşı karşıya kalır. Sophie ve Caleb, şimdi birbirlerinin kollarında geçirmeyi hayal ettikleri gelecekleri için herkese meydan okumak zorundadır…

“Julia Londonın birbirinden renkli ve ilgi çekici karakterlerle donattığı bu tempolu romanı heyecan verici… Başkarakter Sophienin zamanla güçlenişi ve adeta bir kahramana dönüşmesi tek kelimeyle harikulade.”
Publishers Weekly

“Julia London, aşkın gücünü tutkulu bir romantizmin sınırları içinde tuttuğu bu romanında aile bağları, dostluk ve sevgi gibi vazgeçilmez temaları da hayranlık uyandıran bir yetenekle okuyucuya sunuyor.”
Romantic Times

“Çok az yazar, Julia Londonın yaptığı gibi sizi içine çeken romanlar yazabilir. Takip edilmesi gereken, büyüleyici bir yetenek.”
Booklist

Gizemli Aşık kitabının sayfa miktarı : 492
Gizemli Aşık kitabı Türkçe olarak yazılmıştır.

Gizemli Aşık Julia London Laden İldeniz

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s