Matematik Gezegeni 5.Sınıf (6 sayı) Mehmet Çağlar

 matematik gezegeni 5sinif 6 sayi mehmet caglar

Matematik Gezegeni 5.Sınıf (6 sayı) isimli kitabın yazarı Mehmet Çağlar olarak belirtilmiştir. Matematik Gezegeni, ana sınıfı ve ilköğretimin 8 yılını kapsayan bir matematik dizisidir.

Dizi, MEB matematik programlarının öngördüğü kazanımlar doğrultusunda ve çoklu zekâ kuramına uygun olarak hazırlanmış olup, çocuklarımızın çok sevdiği “Hem Eğleniyorum, Hem Öğreniyorum!..” etkinlikleri ile zenginleştirilmiştir. Uygulamalı öğrenmenin önemi göz önünde bulundurularak dizinin kitaplarında çok sayıda örnek ve problemlere yer verilmiş, her sayının sonuna değerlendirme testleri ve pekiştirme çalışmaları eklenmiştir.

2005-2006 öğretim yılından itibaren uygulanmaya başlanacak olan yeni matematik müfredat programına uygun olarak yeniden düzenlenen ve yeni konularla zenginleştirilen Matematik Gezegeni dizisinin her sayısı, matematik programında öngörülen ünitelendirilmiş yıllık planlara uygun olarak hazırlanmıştır. Eğitimde program geliştirmenin önem kazandığı günümüzde matematik program geliştirme çabalarının bir ürünü olan bu dizi, okullarımızda kaynak kitap olarak kullanılabilecektir.
Dizinin ortaya çıkmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, bu dizinin matematik dünyasında önemli bir adım olacağına inanıyoruz.

Matematik Gezegeni ile çocuklarımızın matematiği öğrendikçe seveceklerini ve kendilerini yepyeni bir dünyada yolculuğa çıkmış gibi hissedeceklerini umuyor, Matematik Gezegeni ile herkese ve matematiğe merhaba diyoruz.

Matematik Gezegeni 5.Sınıf (6 sayı) kitabının sayfa miktarı : 0
Matematik Gezegeni 5.Sınıf (6 sayı) kitabı Türkçe olarak yazılmıştır.

Matematik Gezegeni 5.Sınıf (6 sayı) Mehmet Çağlar

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s