İlluminati Kursad Berkkan

 illuminati kursad berkkan

İlluminati isimli kitabın yazarı Kursad Berkkan olarak belirtilmiştir. Onlar bu dünyayı yöneten bir güç şebekesi mi? Küresel bir entrikanın usta uygulayıcıları mı? İlluminatinin varlığına inanın ya da inanmayın. Bu kitabı okuduktan sonra tek bir şeye inanacaksınız. İlluminatinin varlığına…
Kursad Berkkan

Türkiyede yayınlanacak olan bu kitap, Avrupada olsaydı büyük fırtınaları beraberinde getirirdi. Fakat Türkiyede nasıl bir etki yapacağını şu an bilemesem de, cesur arkadaşım Kursada fırtınalar koparacak bir başarı diliyorum. Böyle bir kitabın Türkiyede çıkıyor olması İlluminatinin Türkiyede ki oyunlarını bozacaktır. Onu (İlluminatiyi) tanımak için dikkatlice okuyun.
Bestseller Yazar Jim Marrs

Dan Brown, Melekler ve Şeytanlar kitabı ile İlluminati ismini duyurdu ve hafızalara kazınmasına yardımcı oldu. Texe Marrs ve Davıd Icke gibi yazarlar ise İlluminati örgütünün sistemini topluma tanıttılar. Şimdi ise bir Türk Yazar Kursad Berkkan çok daha ileri gidiyor ve hem sistemini hem de karanlık emellerini tüm yönleriyle ortaya seriyor. Bu kitabı okuduğunuzda İlluminati örgütünün sarsıcı komploları karşısında kanınız donacak ve her satırını derin soluk alarak okuyacaksınız. Türk yazarın bu başarısı İlluminati örgütünün anlaşılmasında önemli rol oynayacak.
Komplo Yazarı Brad Steiger

İlluminati Kursad Berkkan

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s