Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal

 gul ve hac kardesligi aytunc altindal

Gül ve Haç Kardeşliği isimli kitabın yazarı Aytunç Altındal olarak belirtilmiştir. “Avrupadaki en esrarengiz örgüt Gül ve Haç Kardeşliği, Tapınak Şövalyeleri ve masonlar 18. yüzyıldan bu yana ortak bir strateji izleyerek Avrupa Birliğini kurmaya çalışmaktadır. Son yüzyılda, özellikle Avrupa siyasetinin perde arkasındaki en güçlü temsilcileri bu üç gizli örgüttür.”
“Kişisel görüşüm, Türkiyenin AB üyeliği için gerçek engeli İslamiyet değildir. AByi kuran ve yönetenler takiyye yapıyorlar. ABde Kilise Hıristiyanlığı olmayacak, Gnostik-Masonik Hıristiyanların Birliği, Tanrısı ve Ahlakı yönlendirici olacaktır. ABye Vatikan ve Papa Bile alınmazken Türkiye, ne olduğu belirsiz laiklik anlayışı ile ABnin hangi Gnostik-Masonik muktesebadını hazmedebilecektir ki?”
Aytunç Altındal, Gül ve Haç Kardeşliğinde Avrupa Birliğinin Türkiyede hiç bilinmeyen “Gnostik-Masonik” yüzü ve özünü anlatıyor. Bugünkü Avrupa Birliğini kuran fikirlerin hangi gizli örgütlerce, ne zaman ve nasıl ortaya getirildiklerini, Avrupa Birliğinde kullanan sembollerin, örneğin 12 yıldızlı bayrağın gerçekte neyin sembolü olduğunu açıklıyor.
“Göze Görünmeden” hayatlarımıza yön veren gizli kişileri, örgütleri ve bunların Türkiye bağlantılarını, ismen, Gül ve Haç Kardeşliğinde okuyacaksınız.

Gül ve Haç Kardeşliği kitabının sayfa miktarı : 386
Gül ve Haç Kardeşliği kitabı Türkçe olarak yazılmıştır.

Gül ve Haç Kardeşliği Aytunç Altındal

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s