Falcı Stephen King

 falci stephen king

Falcı isimli kitabın yazarı Stephen King olarak belirtilmiştir. Burnu çürümüş ihtiyar çingene daha sıska… diye fısıldayarak bir sevgili gibi yanağını okşadı.
İyi bir koca ve sevgi dolu bir baba olan Billy Halleck Connecticut ta yaşamakta ve New York City de avukatlık yapmaktadır. Amerikan İyi Yaşamının çıkardığı bir kurban! Pahalı ev, iyi bir aile, itibarlı bir meslek… normalden yirmibeş kilo fazla, otuzaltı yaşında ve doktorunun sürekli hatırlattığı gibi kalp krizi ülkesinin sınırında.
… ve günün birinde Billy Halleckin güney Connecticutun sakin kenti Fairviewde bir çingeneye arabasıyla çarpması sonucu tüm yaşantısı değişir.
Bölgesel mahkemede sevimli yargıç ve dost şerif tarafından aklanmasına karşın karanlık ve daha kötü bir karar alınmıştır hakkında. Başta sevinir, sonra telaşlanır sonunda dehşete düşer. Ve durduramaz. Sürekli yemesine rağmen kiloları uçar gider.
Connecticut ın banliyösünde başlayıp kırsal Maine bölgesinde doruğa ulaşan büyü yok olmadan önce karabasanın sırrına eren bir adamın öyküsü. Acımasız terörün ve artan dehşetin öyküsü; aynı zamanda alışılmış Amerikan gönül rahatlığının sınırlarını zorlayan kabuslu hikayeler.

Okuyun …Belki de bundan sonra artık perhiz yapmaya tövbe edersiniz.

Falcı kitabının sayfa miktarı : 296
Falcı kitabı Türkçe olarak yazılmıştır.

Falcı Stephen King

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s