Çağımızın Tanıkları: Belgesel Ken Light Hüseyin Yılmaz

 cagimizin taniklari belgesel ken light huseyin yilmaz1

Çağımızın Tanıkları: Belgesel isimli kitabın yazarı Ken Light çevirmeni Hüseyin Yılmaz olarak belirtilmiştir. “Fotoğraf dünyüyı değiştirebilir. Eğer şüpheniz varsa bu kitabı okuyun. Bu kitap yaşamınızı değiştirecek.”
Brain Walls, Uluslararası Fotoğraf merkezi Şef Küratörü

” Ken Light fotoğrafın devlerine yakınlaşmayı fazlasıyla başarmış: Wayne miller, Peter magubane, Susan Meisales ve diğerleri. Belge oluşturma sürecinde gerçeği araştıran bütün genç insanlar için bir klavuz”
Danny Lyon

” Deneyimli profesyoneller, amatör ya da yeni teknolojilere boğazına kadar batmış bıyığı yeni terlemiş foto muhabir için Ken Lightın klasiği Çağımızın Tanıklarını doğrudan kendi ağızlarından dinlemek büyük bir değer”
Jeffrey Smith, Contact Press Images Yöneticisi

” Çağımızın Tanıkları sosyal belgesel fotoğrafçılığınyakın tarihinin izlerini yirmidokuz fotoğrafçı, editör, ve küratörün sözleriyle bu mesleğin hala canlı, yaratıcı ve sosyal değişime adanmış olduğunu gösteriyor. Bu genişletilmiş ikinci baskı yeni bir bölümle, belgesel fotoğraf alanından görüşmelerle 21?inci yüzyıl medyasında fooğrafın rolünü araştırıyor. Çağımızın Tanıkları mesleğe içeriden bir bakışla sanat ve gerçeklik sorunlarıyla yüzleşirken her ikisininde tanımlarına ulaşıyor.”
Uluslararası belgesel fotoğrafın önde gelen ustalarından olan KEN LIGHTın aralarında Delta Time, Texas Death Row, Coal Hollow, The Promised Land- With These Hands ve Valley of Shadows and Dreams(2012) kitapları bulunmaktadır. KEN LIGHT California Üniversitesi Fotoğraf Merkezi ve Gazetecilik meslek Yüksek Okulunun yöneticiliğini yapmaktadır

Çağımızın Tanıkları: Belgesel Ken Light Hüseyin Yılmaz

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s