Asana Vücut Çalıştırma Sanatı Akif Manaf

 asana vucut calistirma sanati akif manaf1

Asana Vücut Çalıştırma Sanatı isimli kitabın yazarı Akif Manaf olarak belirtilmiştir. Orijinal Yoga sistemi insan hayatının bütün boyutlarını olumlu yönde etkileyen ve geliştiren bir sistemdir.Bu nedenle, binlerce yıldır insanoğlunun ilgisini çekmekte ve icra edilmektedir. Yazar 15 kitaptan oluşan Yoga serisi ile 45 yıldan fazla bir sürede elde ettiği tecrübeleri okuyucuyla paylaşmakta ve Yogayı orijinal kaynaklarda olduğu gibi, değiştirmeden aktarmaktadır.
Yoga serisinin 2. kitabı olan bu kitapta; Orijinal Yoga sisteminin Asana basamağı, kapsamlı bir şekilde ve gereken detaylarla, hem derin teorik, hem de detaylı pratik yönleriyle, kolay anlaşılır bir dille ve sistematik bir tarzda anlatılmaktadır.
Kitapta verilen duruşlar, orijinal şekliyle ve doğru uygulanırsa insanı dengeli, huzurlu ve neşeli yapmaktadır.Ve insan, bütün olumsuzluklardan kurtularak, olumluluğun tadını çıkardığı bir bakış açısıyla yaşam kalitesini yükseltebilir.
Asana konusunda böyle kapsamlı bir kitap Dünyada ilk defa yazılmıştır. Bu kitap 480den fazla asana tekniği detaylı tarifini ve aşamalarını gösteren 500 kadar resim içermektedir.Kitapta her duruşun beden üzerindeki özel tedavi edici etkileri, ayrı ayrı açıklanmaktadır.
Bu kitabın Yoga duruşlarını duruşlarını anlatan diğer kitaplardan farkı,Orijinal Yoga sistemini korumasıdır.Kitapta verilen bilimsel açıklamalar; her duruşun yalnızca fiziksel yönünü değil aynı zamanda tekniğin çeşitli ince ayrıntılarını anlatmaktadır.
Kitabın amacı; size tam bir fiziksel sağlık, sinirsel denge,zihinsel rahatlık, berrak ve uyanık bir bilinç kazandırmaktadır. Verilen açıklamaları ve resimleri son derece kolay anlayacaksınız; onları izleyerek Yoga çalışmalarına hemen başlayabilecek ve çok kısa bir süre içinde kendinizi daha rahat,dengeli, huzurlu ve sağlıklı hissedeceksiniz.
Kitapta verilen Yoga bilgileri, hem yeni başlayan hemde deneyimli kişiler için çok yararlı, güvenilir bir rehber olacaktır. Sunulan teknikleri düzenli uygulayarak fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınızı yaşam boyu koruyabilecek ve Yoganın komplike tekniklerini zorlanmadan öğrenebileceksiniz.

Asana Vücut Çalıştırma Sanatı Akif Manaf

pdf kitap , kitap indir , kitap inceleme

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s